Google spustil Street View v ČR

Warning: mysql_get_server_info(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /var/www/html/plisek.cz/www/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10 Warning: mysql_get_server_info(): A link to the server could not be established in /var/www/html/plisek.cz/www/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10
Google Street View

Google Street View

Nedávno jsem zde psal o tom, že jsem viděl automobil od Googlu jezdit po Ústí nad Labem. A dnes, Google oficiálně spustil tuto sympatickou funkci v České republice. Repsektive v Praze, dálnici D1 do Brna, Příbrami, Poděbradech a na několika dalších místech.

Google Street View

Fotografie vypadají opravdu velice dobře. Pokud je srovnám se zahraničními, tak kvalitativně dosahují stejné úrovně. Google chrání soukromí tím, že na fotografiích rozmazává obličeje a SPZ, ale ne všude se mu to podařilo.

Nerozmazaná značka auta

Nerozmazaná značka auta

Aplikace umožňuje také přibližování, ale že byste přečetli jména na zvoncích, to zase ne. Funkce je dostupná pro dvojkliku na rámeček, který kopíruje pohyb Vaší myši po mapě.

Google Street View

Google Street View

Jen tak dál Google.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>