KPJM

Warning: mysql_get_server_info(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /var/www/html/plisek.cz/www/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10 Warning: mysql_get_server_info(): A link to the server could not be established in /var/www/html/plisek.cz/www/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10

kpjm.jpg

Klub přátel Jirky Militkého

Jeden chlapík, se kterým jsem se kdysi seznámil má takovou bandu. Založil klub, prej asi před stopadesáti lety, kdy se scházeli a bavili se. Pak dlouho nic a teď se zase dávaj dohromady.

Každá první středa v měsíci

Každou první středu v měsíci se chlapci a děvčata slézaj v restauraci Stodola v Ústí nad Labem. Kdybyste někdo nevěděli, kde to je, tak je to přesně tady:

Restaurace stodola

Ve stodole je fakt zábava. Lidi se bavěj, jsou tam kytary, basovka, mandolína a zpíváme, pivko pijem. Zkrátka zábava.

Není to jen o tom pivu

Je to banda, co se umí bavit. Pořádá vodácký akce, výlety a vandry, a je s ní spousta zábavy.

V kostce

Klub přátel Jirky Militkého

Mimochodem. Ten web jsem dělal já. Tedy: zprovoznil jsem WordPress, počeštil téma, vše nastavil zajistil hosting, a naučil to ovládat Jirku.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>