Mediafax má mapu událostí

Warning: mysql_get_server_info(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /var/www/html/plisek.cz/www/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10 Warning: mysql_get_server_info(): A link to the server could not be established in /var/www/html/plisek.cz/www/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10
Mediafax má mapu událostí

Mediafax má mapu událostí

Můj oblíbený zpravodajský portál, který mám jako jedničku v záložkách mobilní Opery, má docela zajímavou funkci. Mapu událostí.

Mapa událostí

Mapa zobrazuje několik posledních událsotí v ČR. Na obrazovce je zobrazena guglí mapa s několika vyznačenými body, které symbolizují nějakou událost podle geografického umístění.

Mapa událostí na Mediafaxu

Mapa událostí na Mediafaxu (kliknutím otevřete odkaz)

Ve spodní části mapy si můžete filtrovat události podle kategorií. S mapou se dá různě posouvat, měnit její zobrzení (Mapa, Satelitní, Hybridní, Terénné) a lze ji přibližovat. Kliknutím na značku na mapě se zobrazí událost ve zkratce s odkazem na celý článek.

Pěkná věcička, další ze způsobů, jak lze perfektně využívat mapy od Googlu.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>