Softwarová klávesnice pro Palm PRE?

Warning: mysql_get_server_info(): Access denied for user ''@'localhost' (using password: NO) in /var/www/html/plisek.cz/www/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10 Warning: mysql_get_server_info(): A link to the server could not be established in /var/www/html/plisek.cz/www/wp-content/plugins/xml-google-maps/xmlgooglemaps_dbfunctions.php on line 10
Softwarová klávesnice pro Palm Pre

Softwarová klávesnice pro Palm Pre

Na internetovém fóru PreCentral.net se objevila informace, že si jiský fórista hrál s WebShellem a narazil na jakousi SW klávesnici.

Spousta uživatelů po ní volá, a zdá se tedy, že by vše mohlo být na dobré cestě. Jenže. Klávesnice se zobrazila jen ve vývojovém prostředí. Snad se tedy vývojářům podaří ji nějak přimět, aby byla standardní součástí WebOS a umožnila ji běžně a použitelně používat.

Rozhodně se tedy nejedná o funkční sw běžně dostupný. Ale dle všech informací, je prostředí lehce uprvitelné a tak ten komu nebudou vadit neoficiální zásahy do systému, bude mít třeba i tuto výhodu před ostatními.

Mě samotnému by se to moc líbilo.

Měkolik screenů

Spuštění klávesnice

Spuštění klávesnice

Malá písmena

Malá písmena

Výběr klávesnice

Výběr klávesnice

Navigační klávesy

Navigační klávesy

Numerické klávesy

Numerické klávesy

Velká písmena

Velká písmena

Funkční klávesy

Funkční klávesy

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>