Máme připravené nástěnné kalendáře na rok 2020 pro všechny běžce a nejen pro ně. Kalendáře jsou optimalizované pro absolutní přehled času po dnech, a vidíte tak jedním pohledem, jak jste na tom s volnými a závodními víkendy. Kalendáře jsou přizpůsobené pro zápis poznámek, Vašich tréningů a dalších aktivit a mají možnost zpestření pomocí nalepovacích ikonek s aktivitami

Jaké kalendáře jsou k dispozici?

A1 kalendář na rok 2020

Nástěnný kalendář o velikosti A1 (841 x 594 mm) s praktickým kalendáriem určeným pro poznámky. Jasně a odděleně je označen každý jednotlivý měsíc kalendáře, přičemž každý měsíc je v týdenním zobrazení. Kalendář umožňuje snadné psaní tužkou či propiskou.

Ke kalendáři je možné zakoupit i arch se samolepicími štítky s ikonkami činností, které zpřehledňují naplánované události nebo slouží jako přehled Vašich tréningů a cvičení. Kalendář je vytištěn na 90g ofsetovém papíře, který umožňuje snadné psaní a nalepování samolepek.

Personalizace – u tohoto kalendáře nabízíme navíc personlaizaci. Je umístěna v levém horním roku (#PREDATORBRACHO) a může zde být jakýkoliv text do rozumného rozsahu max 30 znaků. Do jisté míry je možné zvolit i font.

Cena: 250 Kč / ks

Náhledy:

 

A3 měsíční kalendář na rok 2020 

A3 nástěnný kalendář s šikovným měsíčním kalendáriem na jednom listě. Rozložení a styl kalendáře umožňuje snadný zápis poznámek či nalepení štítků s ikonkami činností. Kalendář je ideálním pomocníkem pro přehledné plánování Vašich závodů, cvičení či tréningů, a to právě pomocí samolepek.

Výhodou měsíčního kalendáře je jeho menší velikost. Přičemž prostor pro poznámky je větší, než u A1 kalendáře. Jednotlivé měsíce jsou barevně odlišeny.

Kalendář obsahuje:

  • 12 listů s jednotlivými měsíci
  • titulní stránka
  • kroužková vazba + očko pro zavěšení na zeď
  • přední krycí folie
  • zadní tuhý karton

Cena: 200 Kč / ks

Náhledy:

Samolepky s ikonkami

Samolepky jsou určeny pro nalepení do jednotlivých okének kalendáře. Obsahují ikonky, které symbolizují činnosti. Je jasné, že každému nebudou vyhovovat připravené ikonky, proto neváhejte a kontaktujte nás, a připravíme ikonky dle Vašeho přání, pokud to bude v našich silách.

Jeden list obsahuje 150 ks samolepek

Combo

Bike

OCR Races

Race

Inline

Run

Workout

Swim

Cena: 25 Kč / ks

Objednávky

V současné době je možno provést objednávku pomocí formuláře. E-shop se připravuje.